Про мене. Самоосвіта

вівторок, 14 квітня 2015 р.

ТРУДОВИЙ ДЕСАНТ

Вже стало доброю традицією, щорічно всі українці прибирають оздоблюють, прикрашають свої оселі до  одного із найбільших свят в році ВОСКРЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО.

Наша школа теж приєдналася до цієї акції і  організувала прибирання прилеглих територій.

Всі учні із великим ентузіазмом, радістю працювали разом на відведеній території і були задоволені результатом праці.




четвер, 9 квітня 2015 р.

Шановні батьки, діти, вчителі, гості нашої сторінки!

Цієї неділі у Ваші родини прийде одне з найрадісніших та найвеличніших свят — світлий Великдень.
Воскресіння Христа – це торжество правди і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, великий дарунок Господньої любові.
Нехай ця радісна подія утверджує наші душі у щирій прихильності Божим заповідям, спонукає до безкорисливого служіння ближнім. Просимо у Господа мудрості для єднання сердець усіх людей, об’єднання їхніх помислів, бажань і праці для блага рідного краю і держави.
 Зичимо Вам здоров`я, миру і Божої благодаті. Нехай Господня ласка зігріває Вас і Ваші родини. Нехай у празник Пасхи любов Господня зійде світлим гостем у Ваші оселі!
Христос воскрес!
           
"Христос Воскрес!"-десь пролунало,
І на душі святково стало.
Ось кошики із рушниками
Несуть до церкви із пасками.

Святково свічки засвітились,
І всі частунки освятились.
"Христос Воскрес"- лунають дзвони.
Хай зникнуть всякі перепони!

Хай у душі панує свято,
Хай успіхів буде багато!
Хай завжди і у всім щастить.
І хай вас Бог благословить!



           

ДОПОМОГА ВОЇНАМ

 НАША ШКОЛА Є АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ РІЗНОМАНІТНИХ БЛАГОДІЙНИХ АКЦІЙ. 
ЦЬОГО РАЗУ БУЛО ОГОЛОШЕНО ПРО ЗБІР МАКУЛАТУРИ. 
КОШТИ, ВИРУЧЕНІ ВІД ПРОДАЖУ БУДУТЬ НАПРАВЛЕНІ НА ЗАКУПІВЛЮ НЕОБХІДНОГО ДЛЯ НАШИХ ВОЇНІВ.
 УЧЕНИЦЯ НАШОГО КЛАСУ АНАСТАСІЯ СКОРИК ПЕРШОЮ ВІДГУКНУЛАСЯ І ПРИНЕСЛА НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ МАКУЛАТУРИ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ. ВИНОСИМО ПОДЯКУ АНАСТАСІЇ ТА ВСІЙ ЇЇ РОДИНІ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ, ПАТРІОТИЗМ ДО СПІЛЬНОЇ СПРАВИ ЗАРАДИ МИРУ)
(НА ФОТО АНАСТАСІЯ СКОРИК  ПЕРША ЗЛІВА)

вівторок, 7 квітня 2015 р.

7 квітня - Всесвітній день здоров'я

7 квітня - Всесвітній день здоров'я.

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.
Вперше святкування відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для офіційних заходів, присвячених дню здоров'я, вибирається окрема тема: активність життя, захист вагітності, вплив клімату на здоров'я людини, медична допомога людям, постраждалим в результаті надзвичайних ситуацій.

Всесвітній день здоров'я також акцентує увагу на медичних проблемах, які стають предметом обговорення лікарів усього світу. Зокрема, однією з останніх тем, якій було присвячено це свято, стала стійкість бактерій, що провокують розвиток різних захворювань, до антибіотиків.

неділя, 5 квітня 2015 р.

1 квітня - Міжнародний день птахів

1 квітня
Міжнародний день птахів
1 квітня 1906 року було підписано Міжнародну конвенцію з охорони птахів. В усьому світі відзначають Міжнародний день птахів, який проводиться щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішують шпаківні. З птахами пов’язано чи не найбільше народних вірувань, пісень, казок, звичаїв, традицій… Вони перші приносять нам навесні вістку про зародження ще одного витка життя.
 Птахи — це пісня і політ, символ волі і простору, вони піднімаються вище гір і хмар, перелітають пустелі, моря, океани... Але квітень — це не лише місяць, коли відзначається річниця згаданої Конвенції, але й час, коли більшість пернатих повертається додому. Адже половина птахів, що водяться в Україні, щороку відлітають на зиму в теплі краї. Деякі види повертаються на батьківщину ще з середини березня.
Традиційно першими прилітають лелеки, жайворонки та гуси, які вважаються вісниками весни. У Європі під загрозою зникнення понад 50% видів птахів. Від поведінки людей часто залежить їхня доля, адже навіть голосна розмова, просто людська присутність можуть примусити птахів покинути місця, де вони не один рік жили, а знайти нові досить складно. Не буде місця для гнізда - не з'являться пташенята. Відомо, що через це зникали цілі види. Особливо болісно впливає господарська діяльність людини: розорювання земель, осушування боліт, застосування міндобрив і отрутохімікатів, вирубування лісів,


викошування трав… Усе це для багатьох птахів - справжні катастрофи... Турбота про птахів — це не тільки екологічна проблема. Адже, як сказано вище, це частинка нашого життя, нашої культури, більше того — нашого світогляду, нашого світовідчуття...